درباره بیرابزار

امروزه نیاز به ابزار در جای جای صنایع احساس می شود. وجود ابزار با کیفیت همواره در کنار صنعتگران به عنوان یار و همراه همیشگی نقش بسیار مهمی ایفا می کند به گونه ای که همواره یک ابزار خوب کارایی نیروی انسانی را چندین برابر می کند. لذا تامین ابزار با کیفیت، و خدمات پس از فروش همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و هست.

بعد ازگذشت بیش از یک دهه از آغاز فعالیت فروشگاه و تعمیرگاه مرکزی در زمینه ی واردات و توزیع ابزار آلات و خدمات پس از فروش شرکتهای معتبر امروز مجموعه ی فروشگاه مرکزی با مدیریت آقای سیامک نژادامین رفته رفته جایگاه خود را درمیان شرکتهای معتبر و باسابقه ی بازار پیدا نموده است.

به نحوی که کمتر کسی را می توان یافت که دربازار ابزار فعالیت کرده باشد و آوازه ی فروشگاه و مرکز خدمات پس از فروش مرکزی را نشنیده باشد. این گروه امروزه تامین کننده ی طیف گسترده ای از محصولات و قطعات یدکی مورد نیاز صنعتکاران است که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تامین بیش از 4500 قلم قطعات ابزار آلات برقی با برند Makita – Bosch – Dewalt
  • تامین بالغ بر 100 نوع ابزارآلات دستی با برند OKPI
  • تامین انواع نوک و سر پیچ با برند OKPI – MRD – KING – KANTO

این مجموعه با اراده ای پولادین قدم در این راه نهاده است و تلاش برآن دارد برمبنای سیاست های اقتصاد مقاومتی و در راستای تامین هرچه بیشتر و بهتر نمایندگان و همکاران هرروز بهتر از دیروز درکنار صنعتگران این مرز و بوم و در راستای اعتلای نام ایران قدم بر دارد.

حقایقی درباره مجموعه ما

مرکز خدمات پس از فروش و  سرویس با در اختیار داشتن کادر فعال و مجرب همواره درکنار مصرف کنندگان عزیز می باشد. 

نحوه کار مجموعه

مدیریت این مجموعه همواره درتلاش بوده  تا همکاران خود را عضوی ازخانواده خود احساس کنند. ایجاد رابطه برد–برد  فی مابین این مجموعه و همکاران و مصرف کنندگان درسراسر کشور، تلاش و  همکاری در حوزه های فعالیت خود نشانگر تلاش این مجموعه برای نیل به اهداف خود می باشد.